Calendario de liga 2016-2017: Celta de Vigo B

Temporada 16/17: Celta de Vigo B Celta de Vigo B

PARTIDOS DE IDA
1 20/08 Mutilvera Mutilvera 1 - 1 Celta de Vigo B Celta B
2 28/08 Celta B Celta de Vigo B 1 - 1 Racing de Santander Racing
3 04/09 Palencia Balompié Palencia Balompié 1 - 3 Celta de Vigo B Celta B
4 11/09 Celta B Celta de Vigo B 2 - 1 Izarra Izarra
5 17/09 Celta B Celta de Vigo B 1 - 0 Pontevedra Pontevedra
6 25/09 Racing Ferrol Racing de Ferrol 2 - 1 Celta de Vigo B Celta B
7 02/10 Celta B Celta de Vigo B 4 - 1 Burgos CF Burgos CF
8 09/10 Lealtad Lealtad 0 - 1 Celta de Vigo B Celta B
9 15/10 Celta B Celta de Vigo B 1 - 0 Real Valladolid B Valladolid B
10 23/10 Osasuna B Osasuna Promesas 0 - 0 Celta de Vigo B Celta B
11 29/10 Celta B Celta de Vigo B 3 - 0 Tudelano Tudelano
12 02/11 Ponferradina Ponferradina 1 - 0 Celta de Vigo B Celta B
13 06/11 Celta B Celta de Vigo B 0 - 1 Cultural Leonesa Cultural
14 13/11 Somozas Somozas 0 - 2 Celta de Vigo B Celta B
15 20/11 Celta B Celta de Vigo B 1 - 0 Coruxo Coruxo
16 27/11 Boiro Boiro 1 - 4 Celta de Vigo B Celta B
17 03/12 Celta B Celta de Vigo B 5 - 0 Arandina Arandina
18 11/12 Caudal Caudal 3 - 2 Celta de Vigo B Celta B
19 17/12 Celta B Celta de Vigo B 2 - 1 Guijuelo Guijuelo

 

PARTIDOS DE VUELTA
20 08/01 Celta B Celta de Vigo B 2 - 2 Mutilvera Mutilvera
21 15/01 Racing Racing de Santander 0 - 1 Celta de Vigo B Celta B
22 22/01 Celta B Celta de Vigo B 2 - 0 Palencia Balompié Palencia Balompié
23 29/01 Izarra Izarra 0 - 0 Celta de Vigo B Celta B
24 05/02 Pontevedra Pontevedra 0 - 4 Celta de Vigo B Celta B
25 11/02 Celta B Celta de Vigo B 1 - 0 Racing de Ferrol Racing Ferrol
26 19/02 Burgos CF Burgos CF 2 - 0 Celta de Vigo B Celta B
27 26/02 Celta B Celta de Vigo B 2 - 1 Lealtad Lealtad
28 05/03 Valladolid B Real Valladolid B 1 - 2 Celta de Vigo B Celta B
29 12/03 Celta B Celta de Vigo B 3 - 1 Osasuna Promesas Osasuna B
30 19/03 Tudelano Tudelano 1 - 2 Celta de Vigo B Celta B
31 26/03 Celta B Celta de Vigo B   -   Ponferradina Ponferradina
32 02/04 Cultural Cultural Leonesa   -   Celta de Vigo B Celta B
33 09/04 Celta B Celta de Vigo B   -   Somozas Somozas
34 16/04 Coruxo Coruxo   -   Celta de Vigo B Celta B
35 23/04 Celta B Celta de Vigo B   -   Boiro Boiro
36 30/04 Arandina Arandina   -   Celta de Vigo B Celta B
37 07/05 Celta B Celta de Vigo B   -   Caudal Caudal
38 14/05 Guijuelo Guijuelo   -   Celta de Vigo B Celta B

Buscador de deportes

Equipos Segunda B

Jor. 30ª 18.03.2017 - 19.03.2017
18/03 ZamudioZamudio 2 - 3 Real Sociedad BR. Sociedad B F
18/03 FuenlabradaFuenlabrada 1 - 0 LeioaLeioa F
18/03 Arenas de GetxoArenas de Getxo 1 - 1 San Sebastián de los ReyesS.S Reyes F
18/03 SestaoSestao 1 - 0 NavalcarneroNavalcarnero F
19/03 Bilbao Ath.Bilbao Athletic 2 - 1 Real Madrid CastillaR.M. Castilla F
19/03 BarakaldoBarakaldo 4 - 0 MensajeroMensajero F
19/03 Rayo MajadahondaRayo Majadahonda 2 - 0 GernikaGernika F
19/03 SocuéllamosYugo-UD Socuéllamos 0 - 3 Real UniónReal Unión F
19/03 UD LogroñésUD Logroñés 3 - 4 AlbaceteAlbacete F
19/03 ToledoToledo 1 - 1 AmorebietaAmorebieta F
Clasificación

Quiniela

Jornada 44ª - 19-03-2017 1 X 2
1 Alavés Real Sociedad 1    
2 Real Betis Osasuna 1    
3 Leganés Málaga   X  
4 At. Madrid Sevilla FC 1    
5 Deportivo Celta de Vigo     2
6 Sporting Granada 1    
7 Barcelona Valencia 1    
8 Córdoba Numancia   X  
9 Huesca Mallorca 1    
10 Lugo Mirandés 1    
11 UCAM Murcia CF Getafe 1    
12 Tenerife Reus Deportiu     2
13 Girona Cádiz     2
14 Rayo Real Oviedo 1    
15 Ath.Bilbao Real Madrid 1-2