Calendario de liga 2017-2018: Celta de Vigo B

Temporada 17/18: Celta de Vigo B Celta de Vigo B

PARTIDOS DE IDA
1 20/08 Celta B Celta de Vigo B   -   Pontevedra Pontevedra
2 27/08 G.Segoviana Gimnástica Segoviana   -   Celta de Vigo B Celta B
3 03/09 Celta B Celta de Vigo B   -   Unión Adarve Unión Adarve
4 10/09 At. Madrid B Atlético de Madrid B   -   Celta de Vigo B Celta B
5 17/09 Valladolid B Real Valladolid B   -   Celta de Vigo B Celta B
6 24/09 Celta B Celta de Vigo B   -   Rápido Bouzas Rápido Bouzas
7 01/10 Cerceda Cerceda   -   Celta de Vigo B Celta B
8 08/10 Celta B Celta de Vigo B   -   Toledo Toledo
9 15/10 Fuenlabrada Fuenlabrada   -   Celta de Vigo B Celta B
10 22/10 Celta B Celta de Vigo B   -   San Sebastián de los Reyes S.S Reyes
11 29/10 Racing Ferrol Racing de Ferrol   -   Celta de Vigo B Celta B
12 01/11 Celta B Celta de Vigo B   -   Real Madrid Castilla R.M. Castilla
13 05/11 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda   -   Celta de Vigo B Celta B
14 12/11 Celta B Celta de Vigo B   -   Coruxo Coruxo
15 19/11 Ponferradina Ponferradina   -   Celta de Vigo B Celta B
16 26/11 Celta B Celta de Vigo B   -   Deportivo de La Coruña B Deportivo B
17 03/12 Talavera de la Reina CF Talavera de la Reina   -   Celta de Vigo B Celta B
18 10/12 Celta B Celta de Vigo B   -   Navalcarnero Navalcarnero
19 17/12 Guijuelo Guijuelo   -   Celta de Vigo B Celta B

 

PARTIDOS DE VUELTA
20 07/01 Pontevedra Pontevedra   -   Celta de Vigo B Celta B
21 14/01 Celta B Celta de Vigo B   -   Gimnástica Segoviana G.Segoviana
22 21/01 Unión Adarve Unión Adarve   -   Celta de Vigo B Celta B
23 28/01 Celta B Celta de Vigo B   -   Atlético de Madrid B At. Madrid B
24 04/02 Celta B Celta de Vigo B   -   Real Valladolid B Valladolid B
25 11/02 Rápido Bouzas Rápido Bouzas   -   Celta de Vigo B Celta B
26 18/02 Celta B Celta de Vigo B   -   Cerceda Cerceda
27 25/02 Toledo Toledo   -   Celta de Vigo B Celta B
28 04/03 Celta B Celta de Vigo B   -   Fuenlabrada Fuenlabrada
29 11/03 S.S Reyes San Sebastián de los Reyes   -   Celta de Vigo B Celta B
30 18/03 Celta B Celta de Vigo B   -   Racing de Ferrol Racing Ferrol
31 25/03 R.M. Castilla Real Madrid Castilla   -   Celta de Vigo B Celta B
32 01/04 Celta B Celta de Vigo B   -   Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda
33 08/04 Coruxo Coruxo   -   Celta de Vigo B Celta B
34 15/04 Celta B Celta de Vigo B   -   Ponferradina Ponferradina
35 22/04 Deportivo B Deportivo de La Coruña B   -   Celta de Vigo B Celta B
36 29/04 Celta B Celta de Vigo B   -   CF Talavera de la Reina Talavera de la Reina
37 06/05 Navalcarnero Navalcarnero   -   Celta de Vigo B Celta B
38 13/05 Celta B Celta de Vigo B   -   Guijuelo Guijuelo

Buscador de deportes

Equipos Segunda B

Jor. 1ª 19.08.2017 - 20.08.2017
19/08 AmorebietaAmorebieta 1 - 2 LealtadLealtad F
19/08 CD VitoriaCD Vitoria 1 - 1 TudelanoTudelano F
19/08 LeioaLeioa 1 - 1 MirandésMirandés F
20/08 Bilbao Ath.Bilbao Athletic   -   UD LogroñésUD Logroñés 11:30
20/08 Peña SportPeña Sport   -   Real UniónReal Unión 11:30
20/08 Sporting BSporting de Gijón B   -   GernikaGernika 12:00
20/08 IzarraIzarra   -   Real Sociedad BR. Sociedad B 17:30
20/08 BarakaldoBarakaldo   -   Osasuna PromesasOsasuna B 18:00
20/08 RacingRacing de Santander   -   Arenas de GetxoArenas de Getxo 18:00
20/08 Burgos CFBurgos CF   -   CaudalCaudal 19:00
Clasificación

Quiniela

Jornada 67ª - 13-08-2017 1 X 2
1 Chelsea Burnley     2
2 Crystal Palace Huddersfield     2
3 Everton Stoke City 1    
4 Southampton Swansea   X  
5 West Brom Bournemouth 1    
6 Brighton & Hove Albion Man. City     2
7 Newcastle United Tottenham     2
8 Manchester Unit. West Ham United 1    
9 Nantes O. Marseille     2
10 Girondins de Burdeos Metz 1    
11 Caen Saint-Etienne     2
12 Strasbourg Lille 1    
13 Dijon Mónaco     2
14 Guingamp PSG     2
15 Barcelona Real Madrid 1-M